ORIS d.o.o.
ORIS KUĆA ARHITEKTURE

direktor
Andrija Rusan
andrija@oris.hr

izvršni direktor
Tihomir Branković
tihomir.brankovic@oris.hr

marketing
Ina Čular
ina@oris.hr
Željka Bartolić
zeljka@oris.hr

odnosi s javnošću
Terezija Šijaković Bošković
terezija@oris.hr

pretplata i prodaja
Marina Vugrinčić
marina@oris.hr

knjigovodstvo i financije
Sanja Bezuh
sanja@oris.hr

knjižnica
Ana Gajski
ana@oris.hr

grafički dizajn
Sara Pavleković Preis
sara@oris.hr

asistent
Ivica Novak
ivica@oris.hr
 

ČASOPIS ORIS

Oris - časopis za arhitekturu i kulturu življenja

suizdavači
Oris d.o.o. i Oris Kuća arhitekture, Kralja Držislava 3, Zagreb

za izdavača
Andrija Rusan
andrija@oris.hr

glavni urednik
Maroje Mrduljaš
maroje.mrduljas@oris.hr

uredništvo
Vera Grimmer
vera.grimmer@oris.hr
Maroje Mrduljaš
Andrija Rusan
Ana Bedenko
ana.bedenko@oris.hr
Frano Petar Zovko
frano@oris.hr

urednički savjet
Ante Nikša Bilić, Tadej Glažar

oblikovanje
Borjana Katić

tipografija
FF DIN
GeogrotesqueSlab

prijelom
Sara Pavleković Preis
sara@oris.hr

priprema nacrta za tisak
Frano Petar Zovko
frano@oris.hr

 

ORIS WEB PORTAL

odgovorni urednik
Andrija Rusan
andrija@oris.hr

dizajn web portala
Fiktiv d.o.o.
www.fiktiv.hr

izrada web portala
Novena d.o.o.
www.novena.hr

ISSN 1331 - 7571

Oris d.o.o. za izdavačku djelatnost sa sjedištem u Zagrebu, Kralja Držislava 3. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod brojem Tt-12/3619-2, MBS 080243467. Temeljni kapital društva: 20.000,00 kn, uplaćen u cijelosti. Članovi uprave i osobe ovlaštene za zastupanje: Jasminka Rusan i Andrija Rusan.